NOWOŚCI DLA MIŁYCH GOŚCI

  NOWOŚCI DLA MIŁYCH GOŚCI

Otwierając moją stronę na pewno zauważyłeś/aś zmianę szaty graficznej mojego okna na świat. Takiej zmiany na moją prośbę dokonał Kamil – (siostrzeniec – jest inteligentny, bystry i zna się na tworzeniu stron internetowych ).

Pierwsze to przejrzystość i intuicyjna nawigacja na stronie. To dla mnie ważne, ponieważ każda osoba odwiedzająca, bez względu na wiek, ma możliwość łatwego, przyjemnego poruszania się po stronie.

Druga zmiana jest w Galerii. Teraz można swobodnie oglądać zdjęcia klikając np. w miniaturę fotki, powiększy się do większego rozmiaru. Następnie po lewej i prawej stronie fotki są znaki < i > a klikając w jeden z nich przechodzisz do następnego zdjęcia. Aby wyjść z Galerii, wystarczy kliknąć w “zawiniętą w dół strzałkę” znajdującą się w prawym górnym rogu na ciemnym tle. Opis może zawiły a praktyczne działanie bardzo proste.

W zakładce Kontakt, oprócz adresu e-mail dodałem nr telefonu komórkowego.
Pragnę poinformować moich potencjalnych rozmówców, że z powodu innej sprawności fizycznej mogę nieco dłużej odbierać “słuchawkę” lub oddzwonić w odpowiedniej chwili. Zapewniam, że jeżeli jest do mnie telefon w szczególnie ważnej, życiowej sprawie, to oddzwonię w dobrym czasie aby pomóc czy w ogóle porozmawiać.

Jako ciekawostkę mogę napisać – Zmiana wyglądu strony, jej zawartości jest inna a jednocześnie zmieniają się odwiedzający lub pojawiają się nowi, z różnych krajów i kontynentów. Duże zainteresowanie moją stroną wzrosło od momentu gdy usunąłem moje konto na facebook’u. Zdziwiło mnie to, ciesząc jednocześnie.

Tłumaczenie tekstu na inne języki jest możliwe po prawej stronie. Taka szara belka z flagą Państwa i używanego języka. Na belce mały, czarny trójkąt. Klikamy i suwakiem “zjeżdżamy” na wybrany język, ponowne kliknięcie w “wybrany język” i strona już przetłumaczona.

 

Zmienia się również moje spojrzenie na Duchowość, zdrową i ponadczasową, wolną od ograniczeń, pełną Miłości, Wolności, Dobrostanu, Radości, Mądrości… Wraz z moją zmianą i wzrastającymi możliwościami Duchowymi, energetycznymi, zmienia się mój Świat. A strona “Wojciech Wysocki Moje okno na świat” jest jedną z możliwości kontaktu lub do podzielenia się różnymi zainteresowaniami.

Życzę przyjemnego, radosnego zwiedzania strony.

– Wojciech