ZDROWA DUCHOWOŚĆ – ROZWÓJ DUCHOWY BEZ BŁĄDZENIA

 Rozwój Duchowy u każdego przebiega inną ścieżką. Każdy człowiek posiada Wolną Wolę, tak jak i wszelkie inne Istoty, stworzone przez Stwórcę. Stąd wynikają różne poszukiwania w rozwoju duchowym. Często przy tym wpadamy w pułapki, mylimy pojęcia, mamy stosy książek, odwiedziliśmy wróżki, szamanów, guru, itd. O kursach, warsztatach można również powiedzieć dużo i sporo tego było. Co z tego, jeżeli czujemy niedosyt, czegoś nam brak lub czujemy się zagubieni. A do tego mamy wątpliwości, bo jak ta duchowość o której tyle się nasłuchaliśmy, przeczytaliśmy, sumiennie praktykujemy, na ile sprawdza się w codziennym życiu.

Aby wyjaśnić szerzej, posłużę się artykułem (kliknij w tytuł) ze strony Crystal Arya o tytule:

Czym różni się praca energią z poziomu Źródła od new age, ezoteryki i magii?

Mnie podobnie przydarzało się gdzieś zagubić po drodze i mylić przeróżne pojęcia na mojej drodze rozwoju. Jednak w życiu nie ma przypadków. I tak w moich poszukiwaniach, pytaniach znalazłem wiele odpowiedzi oraz potężną pomoc od Pani Katarzyny Kołomańskiej. Na początku na autorskiej stronie Pani Katarzyny – Crystal Arya, a nieco później poprzez kontakt.

Od Pani Katarzyny przyjąłem określenie – Źródło wszystkiego co jest –  wtedy poczułem pełnię i moc tej Jedności, gdzie w innych określeniach, jak Bóg, Absolut, Wszechświat, itd. zawsze czegoś mi brakowało, czułem niedosyt, ograniczenia i wiele sprzeczności. Przy Źródło wszystkiego co jest poczułem spokój i harmonię . I dzięki Pani Katarzynie oraz pomocy z jej strony zrozumiałem swoje życie, świadomie rozwijam się oraz odmieniło się moje spojrzenie i wiem dokąd zmierzam.

Dziękuję z całego Serca Pani Katarzynie za uczynienie Cudu w moim życiu.

Pozdrawiam Gorąco

– Wojciech