DOŚWIADCZYĆ CUDU

CUD – każdy chciałby doświadczyć tego … no, właśnie. Osobiście, często doświadczam, obserwuję a także czynię cuda (przynajmniej w odczuciu i pojęciu innych osób oraz różnych istot).

Na początku zobaczmy, jak jest tłumaczony ten zwrot w słowniku języka polskiego:

– cud

1. «niewytłumaczalne zjawisko, o którym sądzi się, że jest wynikiem działalności Boga»

2. «niezwykły, szczęśliwy zbieg okoliczności»

3. «osoba lub rzecz doskonała albo bardzo piękna»

W każdym kraju, w różnych społecznościach i ich kulturze może być znacznie szerzej opisane pojęcie cudu.

Zajmę się tylko tym pierwszym określeniem, bo głównie o tym chcę napisać.

To nie tylko “niewytłumaczalne zjawisko, o którym sądzi się, że jest wynikiem działalności Boga”.

Zjawisko cudu, to wynik naszego działania i czystości intencji oraz pomocy Źródła wszystkiego co jest (bóg – bardzo ograniczone pojęcie).

Każda istota, w tym także człowiek, jego Dusza ma własną drogę, taki Plan Duszy z którym to pojawia się aby realizować go w wybranym miejscu. A dlaczego akurat na Ziemi? Ponieważ w tym miejscu są sprzyjające warunki aby Dusza w tym wcieleniu, czy postaci mogła realizować swoje założenia planu i dalej rozwijać się dla Najwyższego Dobra.

W kreacji życia dla Najwyższego Dobra, pamiętać należy, że chodzi o wynik korzystnych zmian dla wszystkich, a nie wyłącznie dla nas samych. Często oczekujemy z góry określonego wyniku naszego działania lub np. modlitwy czy innych zabiegów, a tu kurcze lipa. Nie tylko, że nic nie zadziałało, to pojawiają się liczne problemy – stare i nowe (w grupie raźniej 😀 ). Tak dzieje się, ponieważ nie każdy widzi szerszą perspektywę Stwórcy, chociaż jesteśmy połączeni ze Źródłem. A skąd “narastające problemy”? Najprościej mówiąc, są to nasze następne etapy rozwoju Świadomości, lekcje do odrobienia, które będą powracać nasilone do momentu aż dojrzymy ich cel i wynikającą z nich naukę. I dalej swobodnie przepływamy do następnych lekcji aby wzbogacać życie. Każda napotkana osoba i sytuacja to nasi nauczyciele – zwróć uwagę w codziennych chwilach, jakie informacje są w nich zawarte dla Ciebie. Wszyscy dorastamy i dojrzewamy do uniwersalnej mądrości poprzez nasze życie.

Cudem jest życie dla samej radości istnienia lecz większość ludzi oczekuje “fajerwerków”, spektakularnych zjawisk, holograficznych teatrzyków, itd.

Owszem, można tego doświadczać a nawet dać się zniewolić by móc powtórzyć kolejny i następny raz, i jeszcze kilkanaście razy powtórzyć “niesamowite doznania”, czując się kimś wyjątkowym. do momentu gdy zauważymy lub ktoś nam zwróci uwagę, że tkwimy w jednym i tym samym miejscu. Oby nie w błocie, bagnie czy w śmietniku.

Jak o cudach, to dochodzą do tego przeróżne duchowe autorytety, bioenergoterapeuci, szamani, szeptuchy, okultyści, kapłani, guru, itd. Warto zwrócić uwagę skąd czerpią moc, czy jest w tym manipulacja nami, czy działają dla Najwyższego Dobra. Co nam oferują, pomoc, nowe spojrzenie czy uzależnienie łącznie z wyzyskiem.

W moim życiu spotkałem wielu lecz intuicyjnie i dzięki połączeniu ze Źródłem wszystkiego co jest, zawsze wybierałem bez błądzenia i oszołomienia iluzją.

Prowadzony przez Czyste Światło dochodziłem od najmłodszych lat do kolejnych możliwości aby pojawiały się cuda w moim życiu lub dla tych istot, które wyrażały wolną wolę aby uzyskać pomoc z mojej strony, ściślej przeze mnie. Jakimi sposobami i co robiłem, jakie zabiegi, jakie metody, jaką energią? Ooo, było tego wiele, od babci opowiadań o zmorach, o odczynianiu uroków poprzez radiestezję, twórczą wizualizację, ziołolecznictwo, masaże, kontrolę umysłu, chaneling, tarot aż do … Tak, zawsze dążyłem do tego aby umieć posługiwać się czystą energią w świecie materialnym i duchowym.

Przykładów mógłbym podać dużo… Robię wszystko aby rozwijać się duchowo, mądrze i być równocześnie uziemiony, gdzie mogę posługiwać się czystą energią dla Najwyższego Dobra.

Wystarczająco doświadczałem etapu ego, aż teraz przychodzi naturalna skromność, zrozumienie i pokora w obecności Źródła wszystkiego co jest.

Jest teraz czas zebrania odwagi, abym wyszedł do ludzi ze sobą i moimi możliwościami i dzielił się autentycznym sobą.

W Twoim życiu też zaznajesz Cudu lub możesz go doświadczyć.

Pozdrawiam

– Wojciech

 

Komentarze

  seks anonse

  (18 października 2018 - 01:47)

  When some one searches for his necessary thing, therefore he/she needs
  to be available that in detail, thus that thing is maintained over here.

  wojciechwysocki

  (25 października 2018 - 11:25)

  Thank you for the kind words. Best wishes.

Komentarze są wyłączone.