ODWIEDZASZ MNIE W TYM MIEJSCU – TO SZCZĘŚCIE!

Podczas pisania artykułu zastanawiam się, kto teraz przeczyta ten wpis. Kogo zainteresuje moje codzienne życie, rozwój duchowy lub kto będzie mieć chęć skontaktowania się ze mną.

Pozytywnie zaskakuje mnie statystyka odwiedzających mnie osób. Tak, zaglądając od strony administracyjnej, widzę nie tylko licznik odwiedzin ale również kraj i przybliżone miejsce z którego otwierano moją stronę internetową.

Tak dla przykładu podam, że najwięcej osób obserwuje i czyta w Chinach, kilkanaście w krajach Europy, w Stanach Zjednoczonych są odwiedzający i sporadycznie z innych miejsc na różnych kontynentach.

Jesteś tu na mojej stronie internetowej, będąc jednocześnie tam gdzie teraz jesteś. I dziękuję za zainteresowanie, za łączność którą odczuwam z radością i wdzięcznością. W życiu nic nie zdarza się przypadkowo. Może to pierwszy raz a może kolejny, jesteś na tej stronie internetowej. Ale bez względu na to ile masz lat, kim jesteś, jaką masz płeć, z jakiego pochodzisz miejsca na Ziemi, to jesteś dla mnie darem. Wnosisz w moje życie i innych ludzi wyjątkową wartość robiąc to po swojemu. To w wielkim strumieniu kreacji życia jest zawsze miejsce na całą inność, na każdą odmienność, indywidualizm, swojskość i różnorodność w Jedności. Możemy uświadomić sobie, że tak doskonały kontrast przeciwieństw i harmonia zróżnicowania tworzy kompletną całość.

Tworzyć razem Całość, Świadomą Społeczność w pokoju i miłości, w wolności i zachowując jednocześnie swoją odmienną indywidualność. To jedno z moich marzeń.

Pozdrawiam całym Sercem

– Wojciech