NOWY MIESIĄC

Czas mija w mgnieniu oka, jak błyskawica, przebłysk światła. Bywają momenty, kiedy w ogóle zapominam o istnieniu czegoś takiego jak czas. I najczęściej są to chwile, w których czuję życie. Czymś zajmuję się i oddaję się całym sobą temu co robię. Tak, jak teraz podczas pisania. Zaczął się kolejny miesiąc, i kiedy spojrzałem na poprzedni miesiąc oraz na ilość wpisów na blogu, to czuję się nieco zaskoczony. Ale niezmiernie miło zaskoczony, z kilku powodów.

Po pierwsze, to ilość wpisów jest spora, jak na jeden miesiąc i moje możliwości 😉 . Przyglądając się dokładniej, widzę że ilość i jakość wymagają poprawy. Pozostawię to tak, jak już jest.

Druga najważniejsza zmiana, bądź sprawa, która mnie bardzo cieszy, to różnorodność czytelników, w każdym aspekcie i jakkolwiek rozumiana. Strona internetowa “Wojciech Wysocki – Moje okno na świat“, stworzona została dla moich przyjaciół, rodziny i znajomych, abym od czasu do czasu dał znak życia, pisząc cokolwiek. Tak pojawiały się przeróżne wpisy, tworzące w całości “kogiel-mogiel”, czyli mieszankę tego czym się zajmuję, co robię lub co chcę pokazać (np. zdjęcia, krótkie filmy własnej produkcji). A okazuje się, że oprócz grona najbliższych mi osób, zaglądają na moją stronę ludzie z odległych miejsc na Ziemi. I tu ucieszony, zastanawiam się jak osoba mi nieznana odwiedziła mnie na internetowej stronie? I w ogóle, nawet jeżeli był to nieświadomy wybór, to przypadków nie ma.

Zastanawiałem się często nad tematami moich wpisów, te kilka zdań nie ująłbym jako artykuł 😉 Duchowość? Uzdrawianie na odległość? “Czary”? Duchy? Zdjęcia i filmy? Ludzie? O tym kim jestem i czym się zajmuję, co mnie interesuje? Proszę, pisz śmiało, może mogę właśnie Tobie przyjść z pomocą. Kontakt do mnie jest podany. Uważam za najważniejsze aby dostrzegać radość istnienia, tkwiący w nas potencjał i możliwości tam gdzie mogłoby wyglądać to na “czarną nędzę i rozpacz”. Rozwiązania już istnieją, trzeba je tylko sięgnąć, i oczywiście chcieć “coś” zmienić.

U mnie jest ciągła zmiana, chociaż pozory mojego stanu mogą mylić. Ważny jest rozwój, nie tylko dla siebie… Dla Najwyższego Dobra, więc tym samym dla Ciebie i innych Istot.

Pozdrawiam serdecznie

– Wojciech

 

Komentarze

  zarabianie na wypełnianiu ankiet

  (12 listopada 2018 - 04:03)

  Bardzo ciekawa strona. Dodałem go do ulubionych zakładek na pewno tu wrócę.

  wojciechwysocki

  (12 listopada 2018 - 13:11)

  Dziękuję i cieszę się z możliwości poznania tak kreatywnej osoby. Na youtube chętnie i z ciekawością przyglądałem się przedstawionym możliwościom … jest łapka w górę + subskrypcja 🙂 Pozdrawiam serdecznie

Komentarze są wyłączone.